O firmie

Historia i misja firmy Kolbud

Podstawowym założeniem strategii firmy Kolbud jest umacnianie pozycji handlowej w sprzedaży, montażu oraz serwisowaniu bram przemysłowych i urządzeń przeładunkowych na terenie całego kraju.

Aby sprostać oczekiwaniom Klientów, od 2011 roku jesteśmy także obecni na rynku e-commerce, gdzie sukcesywnie rozwijamy nasze sklepy internetowe: dobram.pl, kurtynypaskowepcv.pl, odbojnicegumowe.pl, systemypodwieszane.pl.

 

Standardy pracy potwierdzone certyfikatami

Naszym wspólnym celem jest zapewnienie optymalnego bezpieczeństwa, wysokiej wydajności i trwałości urządzeń oraz niskich kosztów utrzymania. Wdrożony w 2005 r. System Zarządzania Jakością ISO oraz corocznie zdobywane certyfikaty świadczą o naszej wiarygodności i solidności, a także o wysokiej jakości naszych usług.

 

     
     
 

 

 Laureaci I, II oraz III edycji e-Gazel Biznesu

Mamy przyjemność poinformować, że nasze sukcesy na rynku e-commerce już trzykrotnie z rzędu zostały docenione w rankingu e-Gazel Biznesu, elitarnym gronie najbardziej dynamicznie rozwijających się sklepów internetowych w Polsce. Gratulujemy pozostałym Gazelom! Dziękujemy także Wam za dokonywanie zakupów w naszych sklepach internetowych. 

 

 

 

 

Złoty płatnik

Zostaliśmy laureatem Plebiscytu Złoty Płatnik 2015, organizowanego przez Euler Hermes Collections, lidera w zarządzaniu należnościami. Złoty Płatnik 2015 to prestiżowe wyróżnienie za zachowanie najwyższych standardów dyscypliny płatniczej. Jedynie 5% firm na polskim rynku spełnia takie kryteria, co oznacza, że Certyfikat Złoty Płatnik 2015 to elitarne odznaczenie, świadczące o rzetelności firmy.

Nasza firma uzyskała średnie PMI (Wskaźnik Moralności Płatniczej) na poziomie 100 w roku 2015!

 

Ofertę serwisu Dobram.pl kierujemy do wszystkich użytkowników urządzeń techniki bramowej i przeładunkowej, w szczególności do instalatorów, serwisantów, firm z branży „bramiarskiej” oraz firm handlowych wspierających swoich klientów w zakresie:
- utrzymania urządzeń w sprawności eksploatacyjnej
- zwiększania funkcjonalności zainstalowanych urządzeń
- drobnych napraw serwisowych

W naszym sklepie znajdziecie interesujące akcesoria bramowe i przeładunkowe, osprzęt do bram m.in. sterowniki, radary, lampy dokowe, pętle indukcyjne, prowadnice i blokady kół, odbojniki gumowe, napędy elektryczne bram, części zamienne do bram, dodatki do bram, proste urządzenia wspomagające, które nie wymagają skomplikowanego montażu. Do każdego zakupionego towaru załączamy instrukcję obsługi.

Nasz zespół to wykwalifikowani pracownicy z kilkunastoletnim doświadczeniem w serwisowaniu wszelkiego rodzaju bram i systemów przeładunkowych. Serwisowaniem urządzeń i ich montażem zajmujemy się nieprzerwanie od początku lat 90-tych. W ciągu dwudziestu lat, poza doświadczeniem, zdobyliśmy również bogatą wiedzę o branży budowlanej. Działamy na terenie całej Polski. Najważniejsze urządzenia, które serwisujemy i montujemy to wszelkiego rodzaju bramy przemysłowe, bramy segmentowe, bramy szybkobieżne, bramy przeciwpożarowe, bramy rolowane, bramy garażowe, bramy wahadłowe oraz urządzenia techniki przeładunku, takie jak: mosty przeładunkowe, rampy przewoźne, podesty nożycowe, płyty i mosty sprężynowe, uszczelnienia bramowe, dostawiane stanowiska przeładunkowe DSP, szyny i rampy najazdowe i wiele innych. Zapewniamy fachową pomoc i doradztwo techniczne w zakresie doboru osprzętu do bram i urządzeń techniki przeładunkowej.

Nasza współpraca z wieloma Producentami urządzeń zapewnia stały dostęp do części i podzespołów niezbędnych do wykonania naprawy, przeróbki czy remontu (doraźnego lub kapitalnego) urządzeń bramowych i przeładunkowych.

Wciąż pracujemy nad rozbudową naszego sklepu. Jeśli zatem nie znalazłeś interesującego Cię produktu, skontaktuj się z nami.

login / nr karty stałego klientahasło / pin karty stałego klienta Rejestracja nowego konta Przypomnij hasło Sprawdź stan przesyłki
dobram.plFordońska 18385-739 Bydgoszcz
Tel.(52) 58-48-300
(pn - pt) od 8:00 do 16:00
kom.661-606-378
kom.661-606-377
kom.669-993-304
E-mail:info@dobram.pl

pixel