Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Polar

( ilość produktów: 10 )

Kurtyna chłodnicza

Transparentna folia z miękkiego PCV typ POLAR o temp. użytkowej w zakresie od -25°C do +30°C przeznaczona na kurtyny chłodnicze. Przegroda termiczna do chłodni z elastycznych pasów chłodniczych francuskiej firmy EXTRUFLEX doskonale ogranicza przepływ ruchu powietrza w świetle otworu bramowego lub drzwiowego. Pasy chłodnicze POLAR dostępne są w formacie 200 x 2 mm, 300 x 3 mm, 400 x 4 mm. W przypadku, gdy przez kurtyny do chłodni odbywa się ruch wózków widłowych zalecamy wariant folii POLAR Żebrowanej o zwiększonej wytrzymałości mechanicznej. Ponadto żebrowane pasy chłodnicze posiadają wielokrotnie mniejszą powierzchnię tarcia, pasy lepiej ślizgają się po wózku widłowym i nie przywierają do streczowanych palet. Jednocześnie pasy chłodnicze są zdecydowanie bardziej elastyczne od folii standardowej, dlatego mogą być stosowane w niższym zakresie temperaturowym.

Folia chłodnicza POLAR posiada atest PZH oraz Certyfikat Higienczny, może być więc stosowana na kurtyny chłodnicze w przetwórstwie spożywczym. Wykonujemy także gotowe kurtyny do chłodni pod indywidualny wymiar światła otworu. Zapraszamy wówczas do kontaktu telefonicznego lub zapytanie ofertowe na adres e-mail.

kurtyna chłodnicza, kurtyna do chłodni, kurtyny chłodnicze, kurtyny do chłodni, pasy chłodnicze
 

TAGI: folia chłodnicza | folia z miękkiego pcv | kurtyna chłodniczakurtyna do chłodni | kurtyny chłodnicze | kurtyny do chłodni | pasy chłodnicze | przegroda termiczna do chłodni  

pixel