Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kurtyny spawalnicze

( ilość produktów: 4 )

Kurtyna spawalnicza

Kurtyna spawalnicza z certyfikatem ISO 25980 wykonana z arkuszu elastycznej folii PVC o grubości 0,4 mm przeznaczona do ochrony wzroku przed szkodliwym promieniowaniem emitowanym podczas procesu spawania, dla osób znajdujących się w pobliżu stanowiska spawalniczego MIG i TIG. Kurtyna spawalnicza na górnej części posiada wzmocnioną krawędź (pas 50 mm), w którym znajdują się przelotowe oczka plastikowe przeznaczone do montażu kurtyny do linki stalowej lub rury za pomocą haczyków (rozstaw otworów 200mm). Boczne krawędzie są również wzmocnione i posiadają  guziki zatrzaskowe umożliwiające łączenie kurtyn na szerokość.

kurtyna spawalnicza, kurtyny spawalnicze

Kotary spawalnicze

Kotary spawalnicze w postaci arkuszy folii PVC są dostępne w rozmiarach 1400x1800 mm lub 1400x1600 mm (szerokość x wysokość ) w kolorach: zielony transparentny, czerwony transparentny, zielony matowy nietransparentny.

Kurtyna spawalnicza o grubości 0,4 mm nie jest odporna na długotrwałe działanie iskier spawalniczych. Kurtyny spawalnicze w arkuszach stosowane są w przypadku montażu w stosunkowo dużej odległości od  spawacza. Grubsza folia spawalnicza dostępna jest już tylko w pasach (lamele spawalnicze) o szerokości 300 mm i grubości 2 mm lub szerokości 570 mm i grubości 1 mm.

pixel